ARTIVIT

 
Artivit
Form : Ampul (oral) içilebilir
Etken Madde : 10 gram Enzimatik Hidrolize Kollajen, B1 vitamini, B2 vitamini, B6 vitamini ve B5 vitamini içerir.
Prospektüs :

 


OSTENİLForm :

20 mg/2ml kullanıma hazır enjektör
1x2 ml enjektör/kutu
3x2 ml enjektör/kutu

Etken Madde : Sodyum hiyalüronat
Endikasyon : Ostenil®, diz ekleminde ve diğer sinoviyal eklemlerdeki dejeneratif ve travmatik değişikliklere bağlı hareket kabiliyetinin azalmasında ve ağrıda kullanılmaktadır.
Prospektüs :

ARTRODAR


Form : 50 mg, 30 kapsül
Etken Madde : Diaserein
Endikasyon : Dejeneratif eklem rahatsızlıklarının (osteoartrit ve buna bağlı hastalıklar) spesifik ve uzun süreli tedavisinde kullanılmaktadır.
Prospektüs :

 


PEROZİN

perozin krem

 

Form : Krem
Bileşimi
: Su, Alkol denat, Mentol, Setearil alkol, Gliserin, Mentha arvensis, Setil palmitat, Gliseril stearat sitrat, Kaprilik/kaprik trigliserid, Rosemarinus officinalis, Arnica montana, Zingiber officinalis, Tokoferil asetat, Oktildodekanol, Karbomer, Sodyum hidroksit, Fenoksietanol, Sodyum dehidroasetat, Limonen, Linalool
Endikasyon : Perozin kriyoterapinin (soğukla tedavi) faydalı etkilerini sağlayan bir tıbbi malzemedir. Kas ve eklemlerinde akut (keskin) ağrıları olan hastalar için tasarlanmış, doğal maddelerden üretilmiş yumuşak, hoş bir üründür. PerozinTM akut ağrıların hızlı, etkili ve uzun süreli dindirilmesi için kullanılır. Kaslar: Kas gerilmeleri (kramplar) ve infiltrasyonlar, burkulmalar, sabah katılığı, ağır ve rahatsız bacaklar, egzersiz nedeniyle halsizlik. Eklemler: Ayak bilekleri, dizler, kalçalar, el bilekleri, dirsekler, omuzlar, boyun ve sırt (sebebi her ne olursa olsun)
Prospektüs :

 [Ana Sayfa]   [Hakkımızda]   [Ürünlerimiz]   [İletişim]   [Tedavi Alanlarımız]   [İnsan Kaynakları]   [Yasal Uyarı]   [English]  

Bu Sayfa 06/02/2014 tarihinde güncellenmiştir.
[ Tasarım & Uygulama : gtech ]