Yasal Uyarı


Bu sitede kullanıma sunulan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği  BioGen İlaç Ltd. Şti. tarafından saptanmış olup, güncelleştirme çabaları da devam etmektedir. Bu sitedeki hiç bir şey sorumlu hekime danışmadan bir öneri olarak kabul edilmemeli, herhangi bir karara eylem oluşturmamalıdır. Kendi özel durumunuz konusunda, sağlık sorunlarınız ve ilaçlar hakkında  sadace doktorunuzun teşhis ve tedavisine güvenmeniz çok önemlidir. Bu sitedeki bilgiler hekim ya da eczacıya danışmanın yerine geçemez.

BioGen İlaç web sitesi içerisindeki bilgi ve referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında doğrudan veya dolaylı olarak garanti vermemektedir. Bütün kullanıcılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi riskleri olduğunu kabul ederler.

Bu sitenin veya bağlı sitelerin oluşturmasında çalışan herhangi bir kişi veya kuruluşun; erişimden, kullanımdan veya kullanamazlıktan dolayı ortaya çıkabilecek sonuçlardan veya içeriğinde olabilecek hata ve/veya eksiklerden dolayı ceza ve hukuki sorumluluğu olmayacaktır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle, BioGen İlaç ya da bu sitenin veya sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

Bu sitedeki bilgilerin ve referansların yanlış veya kötüye kullanımı halinde oluşacak durumlarda, içeriğinde oluşabilecek hata ve eksiklikler durumunda ve sitenin kullanımına bağlı olarak oluşacak herhangi bir durumda BioGen hukuki sorumluluğu üstlenmez. Sitedeki bilgiler sadece hedef kullanıcılara yönelik olup, bu bilgiler başkaları tarafından 3. şahıslara / gruplara dağıtılamaz, kopyalanamaz, iletilemez. Sitede adı geçen tescilli markaların ve metinlerin izinsiz kullanımı yasaktır.

Görüntülediğiniz bu  web sitesi veya bağlı sitelerin içerdiği bilgi ve referanslar sadece bilgi içindir. Herhangi bir kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 584 sayılı Fikir Eserleri hükümlerine ve firma iznine bağlıdır.

Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.

 

 

 [Ana Sayfa]   [Hakkımızda]   [Ürünlerimiz]   [İletişim]   [Tedavi Alanlarımız]   [İnsan Kaynakları]   [Yasal Uyarı]   [English]  

Bu Sayfa 06/02/2014 tarihinde güncellenmiştir.
[ Tasarım & Uygulama : gtech ]